İptal Koşulları

Bodrum'da araç kiralama yada bodrum havalimanı kiralık araba rezervasyonu yapmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz, Aşağıda belirtilen maddeler doğrultusunda bilgi almaktan çekinmeyin,7/24 arayabilir yada sorularınız için mail atabilirsiiniz.  

REZERVASYON İPTAL VE İADE KOŞULLARI
www.rentacar-bodrum.com internet adresinden,telefon,mail  vb. yollarla yapmış olduğunuz rezervasyonunuzu iptal ettirebilir ve/veya değiştirebilirsiniz,iptal etmiş olduğunuz rezervasyonunuzun iadesini talep edebilirsiniz. 

LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ
İptal koşulları şu şekilde sıralanmıştır:

1- Ön ödemeli yada tam ödemeli rezervasyonunuzu,rezervasyon yaptırdığınız tarihte iptal ettirmeniz durumunda,tüm ödemeleriniz iade edilir.

2- Ön ödemeli yada tam ödemeli rezervasyonunuzu önceden haber vermeden iptal etmemiş,değiştirmemiş yada aracı teslim almamış iseniz iade isteği talep edilemez.

3- Kiralama gününden 3 gün ve öncesinde yapılan iptallerde  günlük kira bedelinin %50 si  kesilir ve kalan tutar iade edilir.(Kiralama süreniz 1 gün ise kira iade tutarı talep edilemez.)

4- Kiralama gününe 3 gün ve daha az bir süre içinde yapılan iptallerde,1 günlük kira bedeli kesilir,kalan tutar iade edilir.(Kiralama süreniz 1 gün ise kira iade tutarı talep edilemez.)

5- İptal rezervasyonlar için sadece  bodrum@rentacar-bodrum.com  iletişim adresine rezervasyon bilgilerinizi içeren iptal talebinizi iletmeniz gerekmektedir.Bu e-mail adresi haricinde yapılan iptal istekleri (telefon,fax) vb dikkate alınmayacaktır.

 

 


Yorumlarınızı Bekleriz